BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu

 

Müdürün Mesajı

Sevgili Öğrencilerimiz,

Bugüne kadar çeşitli zorluklardan ve zorlu sınavlardan geçtiniz. Sahip olduğunuz potansiyeli keşfetmek için üniversite yaşamı sizin için yeni bir başlangıç olacaktır. Hayalini kurduğunuz kariyere ulaşmada, üniversitede alacağınız eğitim, sahip olduğunuz irade, azim ve kararlılığınız belirleyici olacaktır. Yüksekokulumuz vereceği eğitimle ufkunuzu genişletecek ve sizin için iyi bir yol gösterici olacaktır. Önünüzdeki engelleri ise kendi azminiz ve kararlılığınızla aşacaksınız.

Bilimin evrensel niteliklerini takip eden öğretim elemanlarımız sizler için birer rehber olacaktır. Yalnızca eğitim sürecinizde değil, mezuniyet sonrasında da sizlerle yakın ilişiklerimizi devam ettiriyor olacağız. Mezunlarımız yirmi beş yılı aşkın süredir birçok sektörde ve iş kolunda bizlerin ve üniversitemizin gurur kaynağı oldular. Eminim ki sizler de bu bayrağı devralıp sizden önceki mezunlarımız gibi aynı başarıyı gösteriyor olacaksınız. Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ün dediği gibi Hiç bir şeye muhtaç değiliz. Yalnız bir tek şeye ihtiyacımız var: Çalışkan Olmak.

Bu duygu ve düşüncelerle, bilimin ve aklın rehberliğinde başarılarınızın takipçisi olacağız. Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum.

 

Doç. Dr. Kıvılcım ROMYA BİLGİN
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü